fbook

About Us

About Us

Markaların iç ve dış müşterileriyle bir araya geldiği her türlü organizasyonun konsept geliştirme ve uygulamasını gerçekleştiriyoruz. Amacımız her zaman öncelikle, hep birlikte “eğlenmek”… Motivasyonu ön planda tutarak her işte faydayı ve yenilikçiliği amaçlıyoruz.

Dinamik ve deneyimli kadromuz ve geniş yüklenici ağımız ile yurtdışı ve yurtiçinde roadshow, konferans, konser, gösteri, tiyatro ve lansman benzeri her türlü outdoor ve indoor etkinliği gerçekleştiriyoruz. Yerli ve yabancı sanatçı satın alınmasının yanı sıra bilet satışlı ve özel etkinliklerin proje tasarımı ve uygulayıcılığı da bir diğer uzmanlık alanımız.

Kurulduğumuz 2009 yılından bu yana imza attığımız 1.200’ü aşkın etkinlik ile kültür sanat ve eğlence dünyasının yanı sıra kurumsal hayatta da kalıcı işbirlikleri ve ses getiren projeler yarattık ve ‘eğlence bulaşıcıdır’ sloganı ile süratımızı hiç kesmeden yolumuza devam ediyoruz.

SOLUTIONS FOR NEED

TICKET SALES ORGANIZATIONS

WORLD FAMOUS ARTISTS

STRATEGIC PARTNERSHIPS

SPECIAL DESIGN EVENTS

ALBUM PRODUCTION

POWERFUL LOCAL NETWORK

POWERFUL LOCAL NETWORK

We have strong local organization network with our representatives in 40 provinces.

ARTIST MANAGEMENT

ARTIST MANAGEMENT

We bring you together with the right people in order for your events to be ‘entertaining’. We offer booking services for numerous locally and internationally celebrated artists. We find locally and internationally celebrated artists that match your strategies; create suitable working conditions; and we lead all the operational management of the event as well as artist merchandising.

SUNAY AKIN

LEVENT ÜZÜMCÜ

ŞABAN KIZILDAĞ

SUZAN KARDEŞ

We find famous names for domestic foreign companies that fit your strategies, create appropriate working conditions and purchase artists, as well as carry out all operational management of the organization.

booking3
ALBUM PRODUCTION

ALBUM PRODUCTION

İRFAN ÖZATA

İRFAN ÖZATA

YOK ÖYLE KARARLI ŞEYLER

NİL İPEK

WORKS

WORKS

In addition to the cultural art world, we have also signed projects that sound in corporate life. Permanent togetherness is important to us.

REFERENCES

REFERENCES

logolar_fun
CONTACT

CONTACT

PHONE

+90 212 284 50 20

ADRESS
Gazi Umurpaşa sokak
İba Blokları
No :19 / D :2
Beşiktaş - Balmumcu - Türkiye